Loading color scheme

Adamczak Tomasz Promotor

materiały budowlane i sanitarne, skład budowlany

0.0/5 ocena (0 głosów)
Firma Promotor Materiały Budowlane istnieje już od 1996 roku. Działalność swoją opieramy na dystrybucji materiałów budowlanych, opału, nawozów oraz świadczeniu usług transportowych. Zdobyte doświadczenie oraz znajomość rynku pozwala nam zaoferować pełen asortyment materiałów budowlanych. Dzięki zwróceniu bacznej uwagi na potrzeby klientów i wyjściu im naprzeciw, firma znalazła się w czołówce dostawców w regionie.
 
Oferujemy korzystne warunku współpracy. Bogata oferta produktów, profesjonalny transport i doświadczony personel gwarantuje poczucie spokoju i bezpieczeństwa naszym kontrahentom. Stała współpraca z najlepszymi firmami wykonawczymi oraz renomowanymi producentami, wspierającymi nas doświadczeniem oraz doradztwem technicznym, pozwala na eliminację niepotrzebnych błędów. Zawsze gotowi jesteśmy pomóc klientom w zakresie optymalnych rozwiązań, doboru i wycen materiałów budowlanych, a także we wskazaniu fachowego wykonawcy prac.
 
Wymienione czynniki korzystnie wpływają na rozwój naszej działalności, odwołują się do nazwy przedsiębiorstwa, które promuje wysoką jakość produktów i świadczonych usług. Podkreślają również cel firmy, którym jest propozycja szerokiego wachlarza usług, ponieważ naszym priorytetem jest zadowolony klient.

Uczestniczy w programie nieprzerwanie od 10-06-2016r. Firma uzyskała pozytywną ocenę weryfikacyjną wystawioną przez grupę EGC.

Adres

  • Ulica: Witosa 1
  • Kod: 56-100
  • Miasto: Wołów

Kontakt