Loading color scheme

Adampol S.A. Adam Byglewski

spedytor samochodowy, serwis

0.0/5 ocena (0 głosów)

Od ponad dwudziestu lat prowadzimy działalność w zakresie międzynarodowego i krajowego transportu samochodów osobowych, dostawczych i półciężarowych. Posiadamy do dyspozycji kilka tysięcy autotransporterów oraz kilkaset specjalistycznych wagonów.

Własne warsztaty naprawcze, place przeładunkowe oraz doświadczona kadra wszystko to umożliwia nam kompleksową realizację wszelkich, nawet nietypowych usług transportowych.

Oparte na najwyższych europejskich standardach systemy jakości gwarantują nam sprawne zarządzanie oraz możliwość zaproponowania najlepszych rozwiązań, które sprostają potrzebom i oczekiwaniom każdego Klienta.

Aby móc na bieżąco śledzić pozycję pojazdów, monitorujemy przewożone auta za pomocą VIN kodów, zaś wszystkie nasze autotransportery wyposażone są w telefony komórkowe oraz system monitorowania satelitarnego GPS. Zapewnia to bezpieczeństwo oraz usługi na najwyższym poziomie.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z szeroką i kompleksową ofertą naszej firmy.

 

 

Uczestniczy w programie nieprzerwanie od 14-07-2014r. Firma uzyskała pozytywną ocenę weryfikacyjną wystawioną przez grupę EGC.

Adres

  • Ulica: Usługowa 3
  • Kod: 15-521
  • Miasto: Zaścianki

Kontakt

  • Telefon: 85/740-78-60
  • E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.