Loading color scheme

D+H Polska Sp.z o.o.

systemy oddymiania

0.0/5 ocena (0 głosów)

D+H Polska działa od 2000 r. jako oficjalny przedstawiciel grupy D+H Mechatronic AG w Polsce. Firma posiada cztery oddziały handlowe: we Wrocławiu, w Gdańsku, Zabrzu, Warszawie oraz biura sprzedaży: w Szczecinie, Poznaniu, Łodzi i Lublinie.

Podstawą świadczonych usług jest indywidualne podejście do potrzeb klienta na wszystkich etapach realizacji inwestycji. Skoordynowane planowanie i zarządzanie projektem sprawia, że montowane systemy są harmonijnie zintegrowane z architekturą obiektu i uwzględniają aspekty ekonomiczne realizacji.
W ofercie firmy znajdują się:
- systemy oddymiania i naturalnej wentylacji,
- napędy do stolarki okiennej i drzwiowej,
- systemy sygnalizacji pożarowej,
- systemy sterowań i zamknięć przeciwpożarowych.

 

D+H Polska oferuje szereg dodatkowych usług:
- doradztwo techniczne,
- wykonanie projektu systemów przeciwpożarowych,
- przygotowanie oraz dostarczenie produktów,
- montaż, konserwacja, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 

Oferowane przez firmę produkty spełniają wszelkie wymagania obowiązujących norm i przepisów z zakresu ochrony ppoż. oraz posiadają certyfikaty CNBOP.
Oferta firmy D+H skierowana jest przede wszystkim do deweloperów, firm instalatorskich, architektów i projektantów. Na każdym etapie, zarówno projektowym, jak i wykonawczym, firma oferuje profesjonalne doradztwo techniczne. Dzieli się również swoją wiedzą i doświadczeniem, regularnie organizując szkolenia i seminaria dla projektantów i instalatorów.

Najwyższa jakość naszych produktów oraz zadowolenie klienta są dla nas priorytetem. Dlatego też staramy się wsłuchiwać w potrzeby naszych klientów, stale podnosimy standard obsługi i doskonalimy nasze produkty o innowacyjne i unikatowe na rynku rozwiązania. Dowodem na to jest systematyczne poszerzanie portfolio produktów, tak aby móc elastyczne podchodzić do każdego klienta oraz dostosować ofertę do jego indywidualnych potrzeb i uwarunkowań.

Uczestniczy w programie nieprzerwanie od 24-11-2014r. Firma uzyskała pozytywną ocenę weryfikacyjną wystawioną przez grupę EGC. 

 

W dniu 15-10-2015 roku został wykonany ponowy audyt przez grupę EGC Europejską Grupę Certyfikującą oraz ICC&Software L.L.C., który zakończył się oceną POZYTYWNĄ.

W dniu 01-03-2017 roku został wykonany ponowy audyt przez grupę EGC Europejską Grupę Certyfikującą oraz ICC&Software L.L.C., który zakończył się oceną POZYTYWNĄ.

 

Adres

  • Ulica: Polanowicka 54
  • Kod: 51-180
  • Miasto: Wrocław

Kontakt