Loading color scheme

IBIS Sp.J.

Hurtownia Owoców i Warzyw

0.0/5 ocena (0 głosów)

Hurtownia owoców i warzyw IBIS to rodzinna spółka, które zajmują się handlem od 20 lat. Od początku istnienia spółka kładzie nacisk na jakość produktów, co sprawia, że od lat jesteśmy liderem w sprzedaży owoców i warzyw na rynku bialskim. Szeroka oferta owoców, warzyw, soków, napojów i innych produktów sprawi, że spełnimy oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Dbając o najlepszą jakość oraz o ekologię produktów sami prowadzimy produkcję kiszonek. Nasze produkty rozpoznawalne są na rynku ze względu na doskonały smak, świeżość i brak konserwantów.

» Flota samochodowa

Firma dysponuje piętnastoma samochodami dostawczymi dostosowanymi do przewozu owoców i warzyw.

» Działalność charytatywna

Zdając sobie sprawę, jak ważny jest drugi człowiek, od początku istnienia hurtownia IBIS angażuje się w lokalne jak i ogólnopolskie akcje charytatywne. Od lat współpracujemy z Domem Pomocy Społecznej w Komarnie, z Katolickim Stowarzyszeniem CIVITAS CHRISTIANA w Białej Podlaskiej z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy i innymi stowarzyszeniami pragnąc podkreślać bezcenność pomocy innym.

Uczestniczy w programie nieprzerwanie od 05-11-2013r

Adres

  • Ulica: Orzechowa 2
  • Kod: 21-500
  • Miasto: Biała Podlaska

Kontakt

  • Telefon: 603-705-750
  • E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.