Loading color scheme

IBK SYSTEM Bartłomiej Żmijewski

producent wszywek, metek oraz przywieszek

5.0/5 rating 1 vote

Nasza firma zajmuje się produkcją wszywek, metek oraz przywieszek stosowanych do znakowania produktów w przemyśle odzieżowym, meblarskim, ogrodniczym, budowlanym oraz we wszystkich innych gałęziach przemysłu, w których wymagane jest trwałe oznakowanie wyrobu.

Przykładamy wagę do zapewnienia wysokiej jakości i trwałości naszych produktów dlatego stosujemy materiały uznanych producentów oraz dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym spełniającym wysokie wymagania. Dzięki maszynie cyfrowej HP INDIGO możemy drukować niskie nakłady w jakości offsetowej, co przy krótkich seriach i limitowanych kolekcjach produktów stanowi korzystne cenowo i jakościowo rozwiązanie dla naszych klientów.

Jako nieliczni w kraju produkujemy wszywki satynowe w pełnej palecie barw, o jakości do 1440 x 2880 dpi, wysokiej trwałość na ścieranie, pranie w wysokich temperaturach i czyszczenie chemiczne. Posiadamy maszyny do cięcia i zaprasowywania wszywek, które pozwalają docinać metki prosto i pod kątem (np. w kształcie trapezu) Dzięki tej technologii końcówki wszywek są zatopione, co wpływa na ich wysoką trwałość.

Do dyspozycji naszych klientów udostępniamy własne studio graficzne, w którym realizujemy kompleksowe projekty naszych klientów jak i opracowujemy powierzone wzory. Nasi graficy wykonają dla Państwa najbardziej skomplikowane formy graficzne – wymyślone przez Państwa, jak i przez nas.

Przyjmujemy zlecenia zarówno na wysokie nakłady, jak i na krótkie serie.

Gwarantujemy krótki czas realizacji zamówień i konkurencyjne ceny. Podejmujemy się karkołomnych wyzwań, pomagając naszym Klientom w realizacji unikalnych rozwiązań.

Oferta

wszywki satynowe w pełynm kolorze (CMYK) na roli, cięte i zaprasowywane

wszywki nylonowe na roli, cietei

wszywki TYVEK w pełnym kolorze cięte

zawieszki kartonowe, TYVEK, POLYART w pełnum kolorze

Uczestniczy w programie nieprzerwanie od 16-09-2013r

 

W dniu 16-09-2015 roku został wykonany ponowy audyt przez grupę EGC Europejską Grupę Certyfikującą oraz ICC&Software L.L.C., który zakończył się oceną POZYTYWNĄ.

W dniu 27-01-2016 roku został wykonany ponowy audyt przez grupę EGC Europejską Grupę Certyfikującą oraz ICC&Software L.L.C., który zakończył się oceną POZYTYWNĄ.

Adres

  • Ulica: Podgórna 15
  • Kod: 62-007
  • Miasto: Biskupice

Kontakt

  • Telefon: 500-212-407
  • E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.