Loading color scheme

M-KOMPLEX Michał Jankowski

klimatyzacja, wentylacja, usługi ogólnobudowlane

5.0/5 rating 1 vote

Firma m-komplex powstała w styczniu 2011 roku. Specjalizujemy się przede wszystkim w klimatyzacji i wentylacji pomieszczeń. Zajmujemy się także sprzedażą, montażem oraz bieżącym serwisem urządzeń klimatyzacji oraz wentylacji w pomieszczeniach o różnej kubaturze. Oprócz tego wykonujemy usługi ogólnobudowlane i wykończeniowe.

Taka oferta jest w stanie zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Firma m-komplex jest firmą młodą, ale zatrudniającą wielu doświadczonych specjalistów oraz młodych, ambitnych i wykształconych pracowników, którzy są bardzo dobrze przygotowani do pracy w swoim zawodzie. Pracownicy naszej firmy są więc wykwalifikowanymi i odpowiedzialnymi specjalistami, doskonalącymi na bieżąco swoje umiejętności oraz stosującymi najnowsze rozwiązania techniczne swojej branży. Są to ludzie rzetelni, uczciwi i pracowici, a rezultaty ich pracy charakteryzuje wysoka jakość i terminowość wykonania.

Firma m-komplex jest znana z dobrej organizacji pracy i dużej elastyczności. Naszym atutem jest również umiejętność pracy pod presją czasu. Wysoka jakość produktu, kompleksowość świadczonych usług oraz pełne zadowolenie klienta, to nasze priorytety. Stawiamy także na rzetelne wykonanie projektu, dobór optymalnych urządzeń oraz profesjonalny montaż i serwis. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie technicznym i w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy serdecznie wszystkich Państwa do naszej firmy.

Uczestniczy w programie nieprzerwanie od 13-02-2015r. Firma uzyskała pozytywną ocenę weryfikacyjną wystawioną przez grupę EGC. 

Adres

  • Ulica: Świetlana 28
  • Kod: 02-427
  • Miasto: Warszawa

Kontakt