Loading color scheme

TAKUSHI SUSHI Grzegorz Górnik

restauracja japońska

5.0/5 rating 1 vote

Zapraszamy Państwa do japońskiego baru Takushi Sushi położonego w samym centrum Lublina. Mieści się on w budynku Astoria przy Alejach Racławickich 2A. W miłej i spokojnej atmosferze serwujemy japońskie specjały najwyższej jakości. Jeżeli są Państwo smakoszem sushi – będziecie tu często wracać. Jeżeli zaś dopiero mają Państwo zamiar zacząć swoją japońską przygodę – zapraszamy do Takushi Sushi. Wytrawni znawcy potwierdzą, że ryby serwowane tutaj są pierwszej świeżości, a idealnie spoisty ryż ma wyśmienity smak.

Nasze rolki przygotowywane są na bieżąco przez tutejszych sushi-masterów. Każdy z naszych „sushaków” posiada kilkuletnie doświadczenie, a każdą rolkę przygotowuje z największą dokładnością. Bardzo bogate menu sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Począwszy od cienkich maków, poprzez sycące Futomaki i Californie, zestawy na mały głód i duże Party sety. Zupełną nowością w naszym mieście są Soy Futomaki, czyli maki zawijane w nori sojowe oraz Temaki – nori zwinięte w kształt rożków z ryżem i dodatkami.

Dla przyszłych mam, jak również, dla tych którzy do klasycznego sushi podchodzą wciąż jeszcze z pewnym dystansem, proponujemy Na Ko Set bądź Vegetarian Set. Jeżeli z jakiś względów nie mogą Państwo przyjść do nas, nasze sushi wraz z aromatycznym imbirem, ostrym wasabi, sosem sojowym i kompletem pałeczek trafi wprost do Waszego domu. Takushi Sushi to miejsce, gdzie można zjeść szybki lunch, odbyć spotkanie biznesowe, jak również spotkać się w gronie przyjaciół. Na specjalne okazje istnieje możliwość rezerwacji Vip Roomu.

Dołącz do znawców japońskiej kuchni. Zostań klientem baru Takushi Sushi.

Uczestniczy w programie nieprzerwanie od 08-01-2014r

Adres

  • Ulica: Aleje Racławickie 2A
  • Kod: 20-028
  • Miasto: Lublin

Kontakt