Loading color scheme

VANCROLL centrum survivalu,narciarstwa i alpinizmu Irena Van der Coghen

centrum survivalu,narciarstwa i alpinizmu

0.0/5 ocena (0 głosów)

Charakter firmy Firma VANCROLL – to pasja + tradycje + zaufanie.

Ludzi, którzy się z nami zetknęli połączyły góry, ratownictwo i szukanie przygody.

Naszą pasją dzielimy się z innymi, tradycje budujemy na silnym fundamencie … a zaufanie zdobywamy swoją postawą i profesjonalizmem.

Firma istnieje od 1990 roku, ale zajęcia o charakterze survivalowym w różnych strukturach i formach prowadzimy nieprzerwanie już od 1980r.

Dla instruktorów firmy "VANCROLL" zawsze najważniejszy jest człowiek. Poprzez wykorzystanie wiedzy ze sztuki przetrwania, motywację, budowanie woli walki i zwycięstwa, współpracy zespołu w bytowaniu z przyrodą, poznanie sztuki improwizacji, ale też umiejętność zastosowania technik linowych oraz starych i nowych sposobów nawigacji w terenie – proponujemy nietuzinkowe zajęcia na miarę możliwości i oczekiwań naszych Klientów, budując z nimi zawsze partnerskie relacje.

VANCROLL prowadzi różnego rodzaju kursy specjalistyczne, wycieczki z elementami survivalu oraz letnie i zimowe obozy dla dzieci i młodzieży, a dla dorosłych ogólnie mówiąc różnego rodzaju szkolenia, w tym górskie, personalne, motywacyjne i medyczne oraz imprezy integracyjne, budujące pozytywną atmosferę . Uczestnikom naszych extremalnych imprez zapewniamy zawsze maximum bezpieczeństwa oraz satysfakcję ciekawych przeżyć. Największy nasz skarb to zaufanie Klientów – 90 % uczestników obozów i imprez wraca do nas w kolejnych latach lub poleca nasz program swoim znajomym.

Uczestniczy w programie nieprzerwanie od 29-08-2014r. Firma uzyskała pozytywną ocenę weryfikacyjną wystawioną przez grupę EGC.

 

W dniu 11-02-2015 roku został wykonany ponowy audyt przez grupę EGC Europejską Grupę Certyfikującą oraz ICC&Software L.L.C., który zakończył się oceną POZYTYWNĄ.

 

W dniu 20-07-2015 roku został wykonany ponowy audyt przez grupę EGC Europejską Grupę Certyfikującą oraz ICC&Software L.L.C., który zakończył się oceną POZYTYWNĄ.

W dniu 26-02-2016 roku został wykonany ponowy audyt przez grupę EGC Europejską Grupę Certyfikującą oraz ICC&Software L.L.C., który zakończył się oceną POZYTYWNĄ.

W dniu 17-02-2017 roku został wykonany ponowy audyt przez grupę EGC Europejską Grupę Certyfikującą oraz ICC&Software L.L.C., który zakończył się oceną POZYTYWNĄ.

 

W dniu 21-11-2017 roku został wykonany ponowy audyt przez grupę EGC Europejską Grupę Certyfikującą oraz ICC&Software L.L.C., który zakończył się oceną POZYTYWNĄ.

Adres

  • Ulica: Góry Chełmskiej 21/12
  • Kod: 44-121
  • Miasto: Gliwice

Kontakt