Loading color scheme

Biuro Rachunkowe Gembicka Anna

usługi księgowe

0.0/5 ocena (0 głosów)

Od 2002 roku prowadzimy kompleksową obsługę księgowo - kadrowo - podatkową, bardzo wielu podmiotom gospodarczym o różnym profilu działalności. Naszymi klientami są zarówno małe jednoosobowe firmy jak również duże spółki i podmioty gospodarcze.

Oferta biura jest w biegiem czasu rozszerzana i dostosowana do potrzeb rynku, klientów oraz wymogów prawa. Nie ograniczamy sie jedynie do comiesięcznych czynności księgowych. Jeśli klient potrzebuje dodatkowej pomocy w prowadzeniu działalności gospodarczej staramy się mu pomóc.

Naszym klientom stawiamy do dyspozycji nasz czas i wciąż pogłębiającą się wiedzę naszych pracowników, którzy posiadają wykształcenie wyższe i systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe. Dodatkowo działamy z pełną dyskrecją oraz zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

Klientów reprezentujemy przed:

- Urzędami Skarbowymi

- Urzędem Kontroli Skarbowej

- Zakładem Ubezpieczeń Społecznych

- Urzędem Miasta

- Urzędem Marszałkowskim

- Urzędem Celnym a w razie potrzeby przed innymi placówkami.

W Klientów imieniu, a w naszym biurze przyjmujemy wszelkie kontrole dotyczące prowadzonej działalności.

Staramy się by zgodnie z obowiązującymi przepisami obciążenia fiskalne naszych klientów były mniejsze lub korzystniej rozłożone w czasie. Biuro Nasze posiada certyfikat Ministra Finansów oraz jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej.

Uczestniczy w programie nieprzerwanie od 05-01-2016r. Firma uzyskała pozytywną ocenę weryfikacyjną wystawioną przez grupę EGC.

Adres

  • Ulica: Al. Warszawska 5
  • Kod: 10-081
  • Miasto: Olsztyn

Kontakt