Loading color scheme

BNG NAFTOMONTAŻ PRZEMYŚL SP.Z O.O.

Budownictwo Naftowo Gazownicze

0.0/5 ocena (0 głosów)

BNG NAFTOMONTAŻ PRZEMYŚL SP.Z O.O.


Firma powstała 01 sierpnia 2005r. w wyniku restrukturyzacji Budownictwa Naftowego „Naftomontaż” Spółka z o. o. w Krośnie. Siedziba spółki mieści się w Przemyślu przy ulicy Wernyhory – 1. Wykorzystując część potencjału ludzkiego z poprzedniej firmy utworzono nowoczesną firmę gwarantującą profesjonalne wykonanie każdego zadania. Obecnie zatrudniamy 80 pracowników o wysokich kwalifikacjach zawodowych w różnych specjalnościach budowlanych. Naszym celem jest zbudowanie wyspecjalizowanej firmy profesjonalnie zaspokajającej potrzeby odbiorców.

Podstawowym profilem działalności spółki są roboty budowlano – montażowe dla branży gazownictwa i górnictwa naftowego oraz rynku ogólnobudowlanego. Kompleksowo wykonujemy wszystkie prace związane z zagospodarowaniem odwiertów ropnych i gazowych. Wykonujemy również roboty instalacyjne w systemach stalowych i tworzyw sztucznych, jak i związane z tym prace budowlane, budowlano - montażowe i ziemne, w tym przejścia gazociągów pod dnem rzek, pod drogami i innymi przeszkodami terenowymi.

Roboty wykonywane przez Naftomontaż Przemyśl cieszą się uznaniem wymagającego klienta jakim jest Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A.w Warszawie, które umieściło firmę na swojej liście kwalifikowanych dostawców wyrobów oraz wykonawców usług i robót budowlano – montażowych dla celów inwestycyjnych i remontowych.

Posiadanie wysoko wykwalifikowanej kadry z uprawnieniami, personelu o dużym doświadczeniu zawodowym, oraz zaplecza technicznego i specjalistycznego sprzętu pozwala na kompleksową i terminową realizację obiektów naftowo – gazowniczych oraz rynku ogólnobudowlanego. Nadrzędnym celem naszej działalności jest pełne zadowolenie i satysfakcja klient oraz wysoka jakość usług.

Uczestniczy w programie nieprzerwanie od 17-09-2013r

Adres

  • Ulica: Wernyhory 1
  • Kod: 37-700
  • Miasto: Przemyśl

Kontakt

  • Telefon: 16 678 51 13
  • E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.