Loading color scheme

Dorota Kozicka DORMED

Instrumenty protetyczne, Instrumenty stomatologiczne, artykuły medyczne

5.0/5 rating 1 vote

Serdecznie witamy na stronie internetowej firmy DORMED. Sprawdźcie Państwo naszą ofertę w zakresie stomatologii i protetyki dentystycznej oraz wybranych produktów z branży medycznej.

Jako dystrybutor światowego producenta, firmy NTI-Kahla GmbH w zakresie instrumentów stomatologicznych zapewniamy pełen asortyment towaru o najwyższej jakości. Stomatologiczne wiertła diamentowe, wiertła z węglików spiekanych, wiertła chirurgiczne, instrumenty kanałowe i polerujące, frezy i separatory protetyczne; to wszystko znajdziecie Państwo w naszej ofercie.

Firma NTI-Kahla mieści się w Niemczech w Kahli, k/Jeny.  Jej produkty są rozprowadzane do stomatologów i techników dentystycznych, przy współpracy z doradcami w ponad 90 krajach na świecie. Firma otrzymała Certyfikat Systemu Zapewnienia Jakości wg ISO 9001 jako jeden z pierwszych producentów w tej branży w Niemczech. Instrumenty dentystyczne posiadają europejski znak bezpieczeństwa CE. Metody przygotowawcze CAD/CAM w produkcji instrumentów umożliwiają najwyższą precyzję. Stała kontrola na każdym odcinku tego procesu zapewnia niezmiennie wysoką jakość dla produktów NTI.

W zakresie medycznym zapewniamy dostawy skórzanego obuwia medycznego profilaktycznego oraz technicznego hiszpańskiej firmy DIAN Division Anatomicos. Każdy model obuwia posiada certyfikat zgodności CE, a norma UNE-EN ISO 9001:2008 Systemu Zarządzania Jakością stanowi dodatkową gwarancję wygody i bezpieczeństwa.

Oferujemy również stabilne ortopedyczne chodaki polskiej produkcji Vixen z wkładką drewnianą na spodach poliuretanowych oraz chodaki na spodach drewnianych, cholewki w obu modelach są skórzane. Komfortowe obuwie najwyższej jakości o klasycznej stylistyce spełnia szereg norm przewidzianych dla obuwia roboczego, ochronnego i profilaktycznego.

Uczestniczy w programie nieprzerwanie od 05-04-2016r. Firma uzyskała pozytywną ocenę weryfikacyjną wystawioną przez ICCS.

 

W dniu 14-06-2017 roku został wykonany ponowy audyt przez grupę EGC Europejską Grupę Certyfikującą oraz ICC&Software L.L.C., który zakończył się oceną POZYTYWNĄ.

Adres

  • Ulica: Sztygarów 19
  • Kod: 04-851
  • Miasto: Warszawa

Kontakt