Loading color scheme

Elektryk Sp.z o.o.

usługi elektryczne

0.0/5 ocena (0 głosów)

Józef Pilarczyk, założyciel firmy rodzinnej Elektryk Sp. z o.o.

Firma powstała w 1985 r. Prowadzi prace projektowe, wykonawstwo i nadzory elektryczne, instalacje automatyki w pełnym zakresie, prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, sprzedaż hurtową i detaliczną artykułów elektrotechnicznych.

Firma Elektryk jest członkiem Grupy zakupowej Inter-Elektro, skupiającej 35 firm branży elektryczne z całej Polski, oraz tym samym, członkiem Międzynarodowej korporacji IMELCO, zrzeszającej światowe grupy zakupowe branży elektrycznej.

Osiąga obroty na poziomie 23 mln. zł. rocznie. Aktualnie zatrudnia średnio, rocznie 20 pracowników. Dzięki solidnej i systemowej pracy oraz profesjonalnemu działaniu, umacnia swoją pozycję na rynku naszego regionu, co gwarantuje jej harmonijny rozwój i tworzy stabilne postawy egzystencji. W okresie ostatnich dwóch lat firma przeznaczyła na inwestycje i rozwój 3 mln. zł.

Misją firmy są działania skupiające się na poprawie efektywności energetycznej w zakładach pracy oraz w gospodarstwach domowych poprzez instalowanie najnowszych rozwiązań technologicznych. Na indywidualne potrzeby zakładów produkcyjnych. Firma Elektryk Sp. z o. o. projektuje i jednocześnie wdraża najnowocześniejsze aplikacje automatyki zaawansowanej. Firma Elektryk Sp. z o. o. wraz z zespołem inżynierów energetyków, mechatroników, automatyków i informatyków stawia „krok w Przyszłość” każdą nową inwestycją.

Wieloletnia współpraca z PWSZ w Kaliszu owocuje kształceniem studentów w dziedzinach energetyki, automatyki i dziedzin pokrewnych. Firma Elektryk Sp. z o. o. jest przyjazna studentom, dzieli się wiedzą podczas praktyk studenckich oraz dyplomowych. Niejednokrotnie tworząc miejsca pracy dla najlepszych.

Jednocześnie, we współpracy ze szkołami zawodowymi, kształci młodzież poprzez program edukacji zawodowej uczniów.

Firma Elektryk wspiera Orkiestrę Świątecznej Pomocy, jest aktywnym członkiem Regionalnej Izby Gospodarczej w Kaliszu.

Naszym celem jest pełna satysfakcja naszego klienta, dlatego niezbędnym elementem działalności firmy jest ciągły proces podnoszenia kwalifikacji naszych pracowników.

Uczestniczy w programie nieprzerwanie od 28-10-2014r. Firma uzyskała pozytywną ocenę weryfikacyjną wystawioną przez grupę EGC.

 

W dniu 05-01-2018 roku został wykonany ponowy audyt przez grupę EGC Europejską Grupę Certyfikującą oraz ICC&Software L.L.C., który zakończył się oceną POZYTYWNĄ.

Adres

  • Ulica: Dobrzecka 72
  • Kod: 62-800
  • Miasto: Kalisz

Kontakt