Loading color scheme

Jarosław Martyniak SCAFO SYSTEM

wynajmem oraz sprzedażą deskowań i rusztowań

0.0/5 ocena (0 głosów)

Firma SCAFO SYSTEM zajmuje się wynajmem oraz sprzedażą deskowań oraz rusztowań, oferujemy fachową pomoc oraz obsługę w zakresie ich montażu.
Dysponujemy deskowaniem: stropowym, ściennym (deskowanie małogabarytowe, średniogabarytowe, oraz systemy deskowań słupów), w ofercie posiadamy również rusztowania, ogrodzenia budowlane, zsypy do gruzu oraz kontenery.
Obsługujemy kompleksowo inwestycje budowlane w zakresie dostaw deskowań oraz rusztowań, prowadzimy sprzedaż osprzętu do deskowań oraz akcesoriów żelbetowych.
Nasza Firma zlokalizowana jest w Zakopanem - Olcza Wojdyły.
Głównym terenem naszej działalności jest woj. Małopolskie a w szczególności rejon Podhala (Zakopane, Nowy Targ
i okolica).
Scafo-System stawia na innowacyjność oraz na wysoką jakość wykonywanych usług w sektorze budowlanym.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami oraz z systemami którymi dysponujemy.

Uczestniczy w programie nieprzerwanie od 16-02-2016r. Firma uzyskała pozytywną ocenę weryfikacyjną wystawioną przez grupę EGC.

W dniu 09-01-2017 roku został wykonany ponowy audyt przez grupę EGC Europejską Grupę Certyfikującą oraz ICC&Software L.L.C., który zakończył się oceną POZYTYWNĄ.

W dniu 21-03-2017 roku został wykonany ponowy audyt przez grupę EGC Europejską Grupę Certyfikującą oraz ICC&Software L.L.C., który zakończył się oceną POZYTYWNĄ.

 

W dniu 28-12-2017 roku został wykonany ponowy audyt przez grupę EGC Europejską Grupę Certyfikującą oraz ICC&Software L.L.C., który zakończył się oceną POZYTYWNĄ.

 

W dniu 03-01-2018 roku został wykonany ponowy audyt przez grupę EGC Europejską Grupę Certyfikującą oraz ICC&Software L.L.C., który zakończył się oceną POZYTYWNĄ.

Adres

  • Ulica: Kasprusie 3/4
  • Kod: 34-500
  • Miasto: Zakopane

Kontakt