Loading color scheme

P.P.H.U. Leszek Grześkowiak

producent maszyn i urządzeń dla rolnictwa

5.0/5 rating 1 vote

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Leszek Grześkowiak istnieje na rynku od 1996 roku. Od samego początku zajmujemy się produkcją maszyn i urządzeń dla rolnictwa, jak np. przenośniki kubełkowe oraz ślimakowe, mieszalniki oraz linie transportowe. Obok standardowej produkcji zajmujemy się indywidualnymi projektami.

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą. Zapewniamy serwis wyprodukowanych w naszej firmie urządzeń i maszyn.

Wykonujemy urządzenia dostosowane do możliwości finansowych. Zajmujemy się pełnym montażem na miejscu u klienta oraz zapewniamy szkolenie klientów w zakresie zamówionej maszyny.

Zdecydowana większość oferowanych urządzeń działa bezawaryjnie, dzięki czemu zyskujemy zaufanie klientów budowane od samego początku firmy. Nasze sprzęty sprawiają, że gięcie, wypalanie, zwijanie blach czy stożków, a także toczenie CNC przebiega bez zarzutu.

Wszystkie nasze urządzenia są zabezpieczane antykorozyjnie oraz na życzenie klienta zajmujemy się malowaniem proszkowym.

Urządzenia wykonywane przez nas pracują na terenie kraju oraz w UE.

Uczestniczy w programie nieprzerwanie od 18-09-2014r. Firma uzyskała pozytywną ocenę weryfikacyjną wystawioną przez grupę EGC.

 

W dniu 07-09-2015 roku został wykonany ponowy audyt przez grupę EGC Europejską Grupę Certyfikującą oraz ICC&Software L.L.C., który zakończył się oceną POZYTYWNĄ.

W dniu 10-06-2016 roku został wykonany ponowy audyt przez grupę EGC Europejską Grupę Certyfikującą oraz ICC&Software L.L.C., który zakończył się oceną POZYTYWNĄ.

Adres

  • Ulica: Boguniewo 13
  • Kod: 64-610
  • Miasto: Rogoźno

Kontakt