Loading color scheme

Studio haftu komputerowego Haftonline.pl Ruszkiewicz Tadeusz

haft komputerowy, gadżety reklamowe

0.0/5 ocena (0 głosów)

Sami często doświadczamy ochoty otrzymania czegoś wyjątkowego. Czegoś czego nikt inny nie ma. Haft jest pomocny, daje możliwość otrzymania unikatowego prezentu. Każdy z wykonanych przez nas haftów jest czymś wyjątkowym, gdyż jest robiony dla konkretnej osoby, często na indywidualne zamówienie.

Nasza Firma daje Państwu możliwość otrzymania czegoś wyjątkowego. Są to różne elementy mniejsze, jak i duże prace. Na których haftowane są zdjęcia, postacie, loga lub inne aplikacje.

Obecnie poszerzając ofertę, proponujemy Państwu także inne spersonalizowane produkty z sublimacją. Proponujemy Państwu z termo-nadrukiem: kufle, kubki, filiżanki, szklanki, kieliszki, tekstylia, koszulki, galanteria, talerze, breloczki, puzzle, kryształy, granity, ramki, kryształy, granity, płytki PCV i szklane, płytki ceramiczne, artykuły metalowe, artykuły szkolne i biurowe, zegary, maskotki, skarbonki, biżuteria, lusterka, zapalniczki, szkatułki i pudełka, zawieszki, pojemniki na napoje, japonki, magnesy, wizytówki, żetony, proporczyki, medale, wachlarze, balony...

Różnorodność wzorów, modeli, kolorystyki, kształtów oraz technik znakowania pozwala na zaspokojenie niemal wszystkich gustów, a dobre połączenie tych właściwości z kreatywnością grafików spowoduje, że podarowany kubek z nadrukiem logo, będzie przez długi czas codziennie wykorzystywany, podczas picia porannej kawy czy herbaty...

Tylko u nas możesz znaleźć tak wiele zróżnicowanych pomysłów na prezent, a w nich między innymi wzory na panieńskie, kawalerskie, na dzień babci i dziadka, na walentynki i całe mnóstwo innych. Zawitaj na naszą stronę www.haftonline.pl. Oferujemy usługę "Kreowanie foto-prezentu" za darmo nasz grafik przygotuje dla Ciebie propozycję, przygotuje bezpłatną wizualizację, dostosuje oraz uzgodni z Tobą ostateczną wersję.

Sprawimy, że otrzymasz produkt spersonalizowany, wyjątkowy, nawet czas spędzony w pracy stanie się przyjemny. Gdy sobie lub innym podarujesz odrobinę własnej wyobraźni, lub grafiki na naszych foto produktach lub haftowanych tekstyliach.

Na Targowisku w Zabełkowie (Bohumin) od kilku lat istnieje możliwość zamówienia i odbioru haftu komputerowego.
Jest to nasz punkt handlowy. Zamówień i odbioru. Wystarczy przesłać plik w formacie jpg lub pdf na adres e-mail (fers@o2.pl) oraz określić wielkość i umiejscowienie haftu. Jeśli chodzi o dodatkowe informacje odnośnie zamówienia, sprecyzujemy to odpowiedzią zwrotną na adres e-mail i bezpłatną wizualizacją.

Stoisko zamówień jest czynne w soboty. Można samemu zamówić lub odebrać. Podczas zamawiania ustalimy więcej szczegółów oraz możliwe jest przejęcie produktu od Państwa, wykonujemy także hafty na powierzonych przez Państwa rzeczach.

Obecnie proponujemy Państwu także termo-nadruk. Jest to technika sublimacji która pozwala umieścić zdjęcia, grafikę i tekst na różnych produktach codziennego użytku, po odzież i tekstylia.

Proponujemy Państwu z nadrukiem: kufle, kubki, filiżanki, szklanki, kieliszki, tekstylia, koszulki, galanteria, talerze, breloczki, puzzle, kryształy, granity, ramki, kryształy, granity, płytki PCV i szklane, płytki ceramiczne, artykuły metalowe, artykuły szkolne i biurowe, zegary, maskotki, skarbonki, biżuteria, lusterka, zapalniczki, szkatułki i pudełka, zawieszki, pojemniki na napoje, japonki, magnesy, wizytówki, żetony, proporczyki, medale, wachlarze, balony...


Zapraszamy.

Tadeusz Ruszkiewicz

Uczestniczy w programie nieprzerwanie od 27-05-2015r. Firma uzyskała pozytywną ocenę weryfikacyjną wystawioną przez grupę EGC.

 

W dniu 11-04-2016 roku został wykonany ponowy audyt przez grupę EGC Europejską Grupę Certyfikującą oraz ICC&Software L.L.C., który zakończył się oceną POZYTYWNĄ.

Adres

  • Ulica: Wandy 13 lok.15
  • Kod: 44-217
  • Miasto: Rybnik

Kontakt