Loading color scheme

ACIPOL

Gospodarstwo rybackie

2.0/5 rating 1 vote

Nazwa "ACIPOL" została utworzona od skrótów łacińskich nazw rodzajowych "ACIPENSER" - JESIOTR i "POLYODON" - WIOSŁONOS. Gospodarstwo zajmuje się hodowlą i sprzedażą ryb jesiotrowatych na terenie Polski oraz krajów Europy wschodniej i zachodniej.

Gospodarstwo Rybackie "ACIPOL" jest położone w kompleksie Pojezierza Konińskiego. Dzięki swemu ustuowaniu ma możliwość prowadzenia produkcji rybackiej w oparciu o wodę o regulowanej temperaturze. Gwarantuje to całoroczną dostępność ryb dla odbiorców.

Hodowla ryb prowadzona jest w nowo wybudowanych stawach oraz basenach i korytach przepływowych co umożliwia zapewnienie doskonałych warunków sanitarncyh wpływających na jakość wyprodukowanych ryb. Opiekę nad hodowlą sprawuje wysoko wykwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem pod nadzorem służb weterynaryjnych oraz naukowców z Instytutu Rybactwa Śródlądowego.

Na ukończeniu jest budowa przetwórni zgodnie z wymogami Unii Europejskiej, której uruchomienie planowane jest na początku 2008 roku. Pozwoli to na poszerzenie naszej oferty dla konsumenów o:
- ryby patroszone,
- filety,
- tusze,
- ryby wędzone.

Uczestniczy w programie nieprzerwanie od 17-04-2015r. Firma uzyskała pozytywną ocenę weryfikacyjną wystawioną przez grupę EGC.

 

W dniu 07-03-2016 roku został wykonany ponowy audyt przez grupę EGC Europejską Grupę Certyfikującą oraz ICC&Software L.L.C., który zakończył się oceną POZYTYWNĄ.

W dniu 06-03-2017 roku został wykonany ponowy audyt przez grupę EGC Europejską Grupę Certyfikującą oraz ICC&Software L.L.C., który zakończył się oceną POZYTYWNĄ.

Adres

  • Ulica: Rybacka 1a
  • Kod: 62-505
  • Miasto: Konin

Kontakt