Loading color scheme

Cyfrowi Eksperci

CIRF.PL od kilku lat obsługuje z zakresu cyfrowego marketingu, reklamy i promocji największe polskie spółki. Z powodzeniem wdrożyliśmy nasze doświadczenie w sektor MiŚP oraz mikro przedsiębiorstw.

Wyróżnij się na tle konkurencji ….stać Cię na zmiany!!!

 

Naszym celem i zadaniem jest uwydatnić różnicę, różnicę która w sposób jednoznaczny pokaże dlaczego Państwa firma jest i będzie na wyższym poziomie od konkurencji, dlaczego to Państwa firma nadaje kierunek rozwoju branży lokalnie czy też nadaje ton w sferze ogólnopolskiej. Stworzymy atmosferę i klimat przyjazny przedsiębiorstwu, aby można się skupić  przede wszystkim na pracy, a wszelkie problemy były rozwiązywane w lot. Państwa czas jest cenny i My to rozumiemy, my go jedynie zoptymalizujemy i to efektywnie.

 

Co nasi klienci otrzymują w ramach programu CIRF:

- reklamę i promocję przedsiębiorstwa poprzez najlepsze dostępne kanały m.in.. adsense (reklama na największych portalach np.: wp.pl. onet.pl, o2.pl, interia.pl, yahoo…) admob (kampanie m.in. youtube oraz wszystkie aplikacje mobilne) kampanie poprzez social media (facebook, instagram, twitter)

- pełne zaplecze prawne świadczone przez najlepszych prawników i radców z zakresu prawa handlowego, cywilnego, gospodarczego, administracyjnego, karnego

- pakiet bezpieczne finanse obejmujące windykację należności z faktur oraz zawartych umów wraz z graficznymi oznaczeniami do wykorzystania na dokumentacji firmowej

- pakiet Parasol Ochronny ma na celu monitorowanie negatywnych i nie prawdziwych wpisów nt. Państwa firmy. Wykrycie alertu uruchamia procedurę wyeliminowania działań nie etycznych względem przedsiębiorstwa.

- uczestnicy otrzymują dedykowany certyfikat imienny bądź firmowy wraz z hologramem, służącym do identyfikacji oraz poświadczający o aktywnym uczestnictwie. Certyfikat służy również klientom do weryfikacji świadczonych usług.

- każdy uczestnik otrzymuje dostęp do Nowych Technologii z zakresu IT poprzez swojego dedykowanego opiekuna. W skład NT mogą wchodzić m.in. aplikacje mobilne android, responsywne strony WWW z dedykowanymi modułami i rozwiązaniami, najnowsze oprogramowanie deskopowe zgodne z obowiązującymi przepisami,oprogramowanie specjalistyczn, rebrending lub odświeżenie logotypu, stworzenie stockowego wideo prezentujące przedsiębiorstwo….

- dedykowaną wizytówkę przedsiębiorstwa na portalach CIRF. Wizytówka trafia do bazy wyszukiwania usług i produktów, w której każdego dnia kilkaset tysięcy razy wyszukiwane są przez potencjalnych klientów

- efektywnie zarządzamy problemami przedsiębiorstw, dzięki czemu skupiają się Państwo tylko na pracy przynoszącej dochód

- pełny pakiet brandów, logotypów i grafik do oznaczeń przedsiębiorstwa do wykorzystania na stronie WWW, Fan Page, papeterii firmowej, wizytówkach, banerach itp.

- podnosimy prestiż, rozpoznawalność i wiarygodność przedsiębiorstwa na rynku lokalnym i ogólnopolskim. Przedsiębiorstwo zostaje wybierane częściej niż analogiczna firma konkurencyjna.

JESTEŚMY KOMPLEKSOWYM ROZWIĄZANIEM,  JESTEŚMY PAŃSTWA PARTNEREM,  JESTEŚMY PO TO BY ZROBIĆ RÓŻNICĘ

 

CZY COŚ JESZCZE MOŻEMY W TYM MOMENCIE DLA PAŃSTWA ZROBIĆ??

Państwa opiekun z pewnością zaradzi wszelkim problemom… powierzcie to ekspertom.

 

kształtowanie wizerunku

Wizerunek wewnętrzny i zewnętrzny jest niezwykle ważny, łatwiej jest go zepsuć niż zdobyć pozytywny odbiór. Każda firma jest efektywnie wspierana w podnoszeniu świadomości i kształtowaniu wizerunku niezbędnego w wewnątrz firmy (m.in. podnoszeniu morali zespołu w celu zwiększenia efektywności) oraz na zewnątrz firmy (m.in. zwiększenie zaufania, przekierowanie nurtu klientów). Tylko prawdziwy LIDER może prowadzić na ścieżkę sukcesu swoją firmę, a bez niezbędnych narzędzi nie jest to możliwe. My jesteśmy gwarantem dostępności, my dajemy niezbędną przewagę nad Państwa konkurencją.

 

reakcja klientów

Klienci i kontrahenci chcą korzystać i współpracować tylko z firmami posiadającymi kompetentną i profesjonalną kadrę. Jeżeli pion zarządzający jest wzorem do naśladowania w swojej dziedzinie i NIE SĄ ZWYKŁYMI RZEMIEŚLNIKAMI to otacza się wysoko wykwalifikowaną kadrą. My już dziś udostępniamy SETKOM tysięcy potencjalnym klientów i kontrahentów bazę firm spełniających wysokie wymogi i oczekiwania klientów. Nasi klienci przede wszystkim wybierają firmy zrzeszone w CIRF, ponieważ ich świadomość inwestycji czasu i pieniędzy jest na bardzo wysokim poziomie.

 

Koszty

Koszt przystąpienia do programu wynosi 2 999 zł brutto (z 23% VAT)

Każdy uczestnik przystępuje do programu na okres 12 miesięcy, który jest poświadczony certyfikacie.