Loading color scheme

Acm Przeprowadzki Andrzej Ciborowski

przeprowadzki i przewozy

0.0/5 ocena (0 głosów)

ACM Przeprowadzki to firma świadcząca profesjonalne usługi w branży przeprowadzkowo-transportowej. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, a odpowiednie zaplecze techniczne pozwala nam na wykonanie każdego zlecenia. Wieloletnie doświadczenie zdobyliśmy wykonując niezliczoną ilość przeprowadzek i usług transportowych w wiodących firmach krajowych oraz międzynarodowych. Zawsze dbamy o najwyższy standard zabezpieczenie mienia przy transporcie, dlatego też każda przeprowadzka jest ubezpieczona. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi jak i firmami. 

Jeśli poszukujesz firmy, która wykona Twoja przeprowadzkę na terenie Białegostoku, Warszawy lub w pozostałych obszarach Polski, jak również do Państw Unii Europejskiej i nie tylko zapoznaj się z naszą ofertą. Nasza firma dołoży wszelkich starań, aby Państwa przeprowadzka przebiegła sprawnie i solidnie, a powierzone nam mienie dojedzie na miejsce w nienaruszonym stanie.

Zadowolenie klientów to nasz cel, a o naszych osiągnięciach świadczy zadowolenie klientów którzy nam zaufali.

Uczestniczy w programie nieprzerwanie od 01-06-2015r. Firma uzyskała pozytywną ocenę weryfikacyjną wystawioną przez grupę EGC.

Adres

  • Ulica: Leśnikowska 9
  • Kod: 18-100
  • Miasto: Łapy

Kontakt