Loading color scheme

EC Elements Elżbieta Chełmecka

hurtownia zabawek

0.0/5 ocena (0 głosów)

EC Elements to dynamicznie rozwijająca się firma której celem jest sprzedaż zabawek,  których podstawowa funkcja zabawowa została wzbogacona o funkcje edukacyjno-rozwojowe. Taki produkt jest doskonałym uzupełnieniem formalnej edukacji dzieci.

Firma zajmuje się też sprzedażą strojów karnawałowych i przebrań dla dzieci i dorosłych. Ostatnim biznesowym posunięciem jest wypożyczalnia strojów karnawałowych w Krakowie PrzebierzSie.pl.

Misją naszej firmy jest:
- sprzedaż wysokiej jakości zabawek edukacyjno - rozwojowych - sprzedaż strojów karnawałowych i przebrań dla dzieci i dorosłych
- reprezentowanie na terenie Polski firm produkujących zabawki i firm specjalizujących się w produkcji strojów i przebrań, oraz akcesorii i dekoracji.

Zapraszamy do kontaktu z nami hurtownie i sklepy chcące dalej sprzedawać dystrubuowane przez nas zabawki, stroje i przebrania.
Otworzymy przed państwem świat zabawek edukacyjnych, wspomagających rozwój intelektualny, kreatywność i wyobraźnię dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Są to zabawki aktywizujące dziecko pod względem manualnym i motorycznym, kształcące zdolność logicznego myślenia, sprawdzające i poszerzające wiedzę ogólną i praktyczną oraz przybliżające zagadnienia techniczne i naukowe. W sposób naturalny dla dziecka, bo poprzez zabawę, wprowadzają zasady łączenia i kojarzenia, pobudzają wyobraźnię, ułatwiają spontaniczną kreację, zapoznają ze światem nauki.

Piękne stroje i przebrania pozwolą dopełnic czas wesołej zabawy i nadać jej odpowiedni charakter. Zarówno dzieci jak i dorośli mogą przez chwilę poczuć i stać się kimkolwiek zechcą.
Wraz z wysokiej produktami, oferujemy atrakcyjne warunki handlowe, odpowiednie ceny oraz kredyty kupieckie.


Zapraszmy.

Uczestniczy w programie nieprzerwanie od 15-09-2015r. Firma uzyskała pozytywną ocenę weryfikacyjną wystawioną przez grupę EGC.

Adres

  • Ulica: Obrońców Modlina 5a
  • Kod: 30-733
  • Miasto: Kraków

Kontakt