Loading color scheme

F.H. Karmi Anna Grzegorek - Łódź

drukarnia, poligrafia

0.0/5 ocena (0 głosów)

Grawerowanie laserem i gadżety reklamowe w Karmi Firma Handlowa KARMI służy Państwu od 2010 roku. Specjalizujemy się w: druku wielkoformatowym na folii, płótnie i wielu innych materiałach, sitodruku, cięciu i grawerowaniu laserem CO2, produkcji gadżetów reklamowych, wykonywaniu reklam zewnętrznych i wewnętrznych, wykonywaniu reklam na pojazdach, oklejaniu pojazdów dla służb (Policja, Straż Pożarna, Straż Graniczna itp.) znakowaniu odzieży, tampodruku, sitodruku zaś nasz personel oferuje najwyżej jakości usługi. Reklama wewnętrzna jest dla nas przedmiotem wielu zleceń, w związku z czym zyskaliśmy naprawdę duże doświadczenie.

Nie można w tym miejscu nie wspomnieć o tym, że gadżety reklamowe wykonywane w ramach naszych usług spełniają wszystkie oczekiwania Klientów. Druk wielkoformatowy na płótnie stanowi bardzo interesujące rozszerzenie naszej oferty, na które z całą pewnością warto zwrócić uwagę.

Reklama zewnętrzna również nie pozostawia żadnych tajemnic przed naszymi specjalistami. Dodatkowo grawerowanie laserem, które wykonujemy przy użyciu najwyższej jakości urządzeń, daje naprawdę wyjątkowy efekt końcowy.

Ze szczególną uwagą polecamy naszym Klientom grawerowanie laserem CO2, które pozwala na uzyskanie niezwykłych efektów wizualnych. Ponadto nasi profesjonalni, służący pomocą pracownicy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania związane z naszą firmą i oferowanymi przez nią usługami. Niezależnie od czego, czy są Państwu potrzebne duże czy też małe partie oferowanego przez naszą firmę asortymentu, zawsze możemy dostarczyć to, czego Państwo potrzebują, za przystępną cenę. Celem Firmy Handlowej KARMI jest zapewnienie Państwu uprzejmej, fachowej i profesjonalnej obsługi.

Więcej informacji o Firmie Handlowej KARMI znajdziesz na naszej stronie internetowej www.fhkarmi.pl lub www.reklamalodz.com.pl.

W razie jakichkolwiek pytań lub potrzeby skontaktowania się z przedstawicielem Firmy Handlowej KARMI w sprawie produktów i usług przez nas oferowanych proszę przesłać do nas wiadomość e-mail, korzystając z adresu biuro@fhkarmi.pl, lub zadzwonić pod numer +48 602 345 601 Dla Firmy Handlowej KARMI klient zawsze jest na pierwszym miejscu.

 

Uczestniczy w programie nieprzerwanie od 05-07-2018r. Firma uzyskała pozytywną ocenę weryfikacyjną wystawioną przez grupę EGC. 

Adres

  • Ulica: Ketlinga 15 lok.58
  • Kod: 92-431
  • Miasto: Łódź

Kontakt

  • Telefon: 602-345-601