Loading color scheme

F.H. "SYSTEM" Krzysztof Mliczek

producent szafek szkolnych

5.0/5 rating 1 vote

F.H. SYSTEM powstała w 2007 roku. Dzięki naszej wieloletniej działalności zdobyliśmy zaufanie i uznanie klientów na terenie całej Polski, Słowacji oraz Niemiec. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, nasze produkty zaczynają pojawiać się na Czechach, Węgrzech oraz w Austrii.
Firma SYSTEM oferuje wielofunkcyjne szafki szkolne spełniające wymagania określone przez Polski Komitet Normalizacji, Miar i Jakości PN-90/F-06010/05.
Szafki szkolne ubraniowe i podręcznikowe z drzwiami wyposażonymi w wywietrzniki oraz miejsca na identyfikator. W każdej komorze znajduje się półka, w szafkach ubraniowych dodatkowo znajduje się drążek na ubrania oraz dwa haczyki. Standardowo, szafki szkolne zamykane są zamkiem z kodem szyfrowym.
Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości blachy stalowej, malowanej techniką proszkową w szerokiej gamie kolorystycznej według palety RAL.

Uczestniczy w programie nieprzerwanie od 15-05-2015r. Firma uzyskała pozytywną ocenę weryfikacyjną wystawioną przez grupę EGC.

 

W dniu 04-05-2016 roku został wykonany ponowy audyt przez grupę EGC Europejską Grupę Certyfikującą oraz ICC&Software L.L.C., który zakończył się oceną POZYTYWNĄ.

Adres

  • Ulica: Nawojowa 982
  • Kod: 33-335
  • Miasto: Nawojowa

Kontakt