Loading color scheme

Henryk Surdel

cukiernictwo

0.0/5 ocena (0 głosów)

Cukiernia „Surdel” zajmuje się produkcją i sprzedażą wyrobów cukierniczych w miejscowości Pilchowice. Oferujemy Państwu smaczne i świeże torty, ciasta biszkoptowe, ciastka, serniki, rolady, pączki i drożdżówki.

W naszej cukierni pracują doświadczeni i zawodowi cukiernicy. Służymy doradztwem i pomocą w wyborze odpowiedniego wyrobu cukierniczego.

Nasza firma powstała w 1993 roku. Od początku istnienia naszym celem jest nieustanne podnoszenie standardów produkcji i jakości naszych wyrobów. Dziś mając stabilną pozycję na rynku produktów cukierniczych, nie przestaliśmy dokładać starań, by wciąż się rozwijać, czym zyskujemy uznanie stale rosnącego grona odbiorców.

Jesteśmy otwarci na nowości, a nasza oferta jest ciągle wzbogacana o nowe produkty. Niski poziom cen, w połączeniu z wysoką jakością naszych wyrobów sprawił, że znajdujemy się w ścisłej czołówce zakładów cukierniczych na Śląsku.

Posiadamy bogatą ofertę różnorodnych produktów cukierniczych – od drożdżówek po piętrowe torty. Wszystkie pozycje z naszego katalogu dostępne są w stałej codziennej dostawie na wybrany adres. Nasi kierowcy każdego dnia rozwożą kilkaset kilogramów wypieków do sklepów, kawiarnii, hoteli i restauracji na terenie całego Śląska. Obsługujemy również wszelkie imprezy okolicznościowe. Dla stałych odbiorców oferujemy gratisowy transport w rejonie Gliwic, Zabrza, Rybnika, Knurowa i Toszka.

Uczestniczy w programie nieprzerwanie od 22-10-2013r

Adres

  • Ulica: Dolna Wieś 2
  • Kod: 44-145
  • Miasto: Pilchowice

Kontakt