Loading color scheme

Indywidualny Serwis Motocykli Tomasz Jagiełło

serwis motocyklowy

0.0/5 ocena (0 głosów)

ISM to wielomarkowy, profesjonalny serwis, świadczący usługi z zakresu diagnostyki komputerowej, przeglądów bieżących, skomplikowanych napraw silników, napraw powypadkowych, modyfikacji, tuningu, doradztwa. Dysponujemy wykwalifikowaną kardą specjalistów, istniejemy od 2012 roku a doświadczenie zdobywaliśmy latami. Nasza praca wykonywana jest przy użyciu specjalistycznych narzędzi, zawsze dbamy o profesjonalizm naszych działań, nie robimy prowizorek ani napraw na szybko.

W ISM zawsze możesz liczyć na fachową poradę, podpowiedź czy sugestię, my lubimy swoją pracę nie jesteśmy normalnym serwisem, ale tak to już jest z pasjonatami.
Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

 • Ania Jagiełło

  Specjalista do spraw części zamiennych

  22-400-94-53

 • Sławek Ostrowski

  Doradca serwisowy

  510-853-788

 • Zenek Redliński

  Starszy mechanik

  Zawodowy mechanik motocyklowy z bardzo bogatym doświadczeniem teoretycznym oraz praktycznym. Jest to człowiek z ogromnym poczuciem estetyki co przekłada się na jakość jego pracy. Specjalizuje się w serwisowaniu motocykli marki Honda, ukończył szereg szkoleń serwisowych związanych z tą marka oraz przepracował wiele lat jako mechanik ASO Honda. Nie obce są mu także inne marki japońskie jak i Aprilia czy KTM. Prywatnie zapalony podróżnik motocyklowy, właściciel Hondy CB1000R, mąż i ojciec.

 • Adam Stolarczyk

  Starszy mechanik

  Zawodowy mechanik motocyklowy posiadający ponad sześcioletnie doświadczenie w pracy z markowymi jednośladami. Adam to osoba która przykłada ogromną uwagę na jakość oraz estetykę swojej pracy, zapewniając najwyższej jakości profesjonalną obsługę Waszych maszyn. Jest odpowiedzialny za przeglądy i naprawy motocykli ale także skuterów , które bez problemu tuninguje, serwisuje, reanimuje i naprawia. Zawsze uśmiechnięty, pełen zapału do pracy oraz chęci zdobywania nowych doświadczeń.

  Prywatnie prócz motocykli w jego głowie pojawiają się komputery, dobry film oraz nowoczesne technologie. Od niedawna zapalony "nożownik" w senie robi noże :)

 •  
 • Tomek Jagiełło

  Kierownik serwisu , właściciel firmy

  510-749-768

  Z motocyklami związany od ponad piętnastu lat, pasjonat oraz hobbysta. Zajmuję się prowadzeniem firmy, pozyskiwaniem oraz obsługą klientów, zamawianiem części , sprzedażą akcesoriów i części oraz mechaniką. Jeśli potrzebujecie coś nietypowego do Swoich motocykli to ten człowiek pomoże Wam zamienić marzenia w rzeczywistość. Podejmie się realizacji nietypowych zleceń, obce jest mu stwierdzanie „ nie da się”.

  Prywatnie miłośnik turystycznych wypadów motocyklowych, właściciel Aprili Caponord Rally Raid, mąż i ojciec.

Uczestniczy w programie nieprzerwanie od 06-03-2018r. Firma uzyskała pozytywną ocenę weryfikacyjną wystawioną przez grupę EGC.

Adres

 • Ulica: Czerwonych Beretów 2/15
 • Kod: 00-910
 • Miasto: Warszawa

Kontakt