Loading color scheme

L&S Homes Sp. z o.o.

usługi budowlane, usługi remontowe, wykończenie wnętrz

5.0/5 rating 1 vote
 Firma L & S Homes Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością została zarejestrowana w 2006 roku. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie. Firma z udziałem kapitału: polskiego i zagranicznego.

Głównym przedmiotem działalności spółki jest budownictwo mieszkaniowe w Warszawie i jej okolicach. Zarząd spółki skupia się na inwestycjach kameralnych z budynkami, liczącymi około 10 do 20 mieszkań, które nie wymagają dużych powierzchni zabudowy. Dzięki czemu może ona lokalizować swoje inwestycje w atrakcyjnych rejonach Warszawy i bliskich okolic.

Działalność firmy obejmuje całość procesu deweloperskiego: począwszy od pozyskania gruntów, projekty, wykonanie, wykończenie oraz ich reklamowanie i sprzedaż aż do przekazania klientom gotowych mieszkań. Dodatkowo firma oferuje usługi wspierające cały proces budowlany.

Nasze inwestycje cieszą się ogromnym zainteresowaniem potencjalnych klientów, szybko znajdują swoich właścicieli jeszcze przed ukończeniem budowy, a nawet już na etapie planowania inwestycji.

Renomę firma uzyskała dzięki opinii dotychczasowych, zadowolonych klientów – obecnych właścicieli mieszkań, którzy polecają współpracę z naszą firmą na rynku budownictwa, nieruchomości.

Uczestniczy w programie nieprzerwanie od 28-02-2017r. Firma uzyskała pozytywną ocenę weryfikacyjną wystawioną przez grupę EGC.

Adres

  • Ulica: Rakietników 10/1
  • Kod: 02-495
  • Miasto: Warszawa

Kontakt