Loading color scheme

Redcom LTD Bartłomiej Redman

budynki z płyt warstwowych

0.0/5 ocena (0 głosów)

Firma REDCOM istnieje na rynku od 1999 roku. Od początku naszej działalności dążymy do osiągnięcia pozycji lidera w branży budownictwa przemysłowego.

Wiele lat doświadczenia oraz ciągłe śledzenie najnowszych trendów pozwoliło nam stworzyć nowoczesne i funkcjonalne projekty. Tworzymy wyjątkowe pawilony handlowe odznaczające się nietuzinkowym designem, zaopatrzone w innowacyjne rozwiązania technologiczne Nasz zespół składa się ze specjalistów, którzy umiejętności praktyczne i wiedzę teoretyczną wynieśli z dotychczasowych doświadczeń w branży. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające projekty zleceniodawców. W naszych działaniach kierujemy się przede wszystkim dobrem naszego Klienta.

Wysoką jakość produktów doceniło już wielu naszych Klientów, co poświadczają pozytywne opinie i referencje. Stale rosnące grono zainteresowanych naszymi usługami oraz duża liczba zleceń pozwalają nam zaoferować wyjątkowo korzystną ofertę cenową.

Uczestniczy w programie nieprzerwanie od 18-03-2016r. Firma uzyskała pozytywną ocenę weryfikacyjną wystawioną przez ICCS.

Adres

  • Ulica: Przemysłowa 41
  • Kod: 84-200
  • Miasto: Wejherowo

Kontakt