Loading color scheme

Stolarstwo meblowe Tomasz Przybylski

producent mebli

0.0/5 ocena (0 głosów)

„To są moje meble!”

By w nowym wnętrzu klient wypowiedział te słowa, trzeba spełnić jego wszystkie oczekiwania jakościowe i wizualne. Od ponad 23 lat wsłuchujemy się w potrzeby każdego, kto zamawia u nas swoje wymarzone meble.

Nasz Zakład stosuje się do kilku podstawowych reguł, aby sprostać oczekiwaniom każdego klienta.

I.Indywidualne podejście.

Wiemy, że przychodzisz do nas, by znaleźć to, co spełni twoje wymagania, czego nie oferują masowi producenci. Tutaj każde meble uzyskują indywidualny charakter, który kreuje sam gospodarz. Dlatego zapewniamy Tobie niepowtarzalność zestawów meblowych i elastyczność wymiarową. Wszystko zobaczysz w zakładce "oferta".

II.Profesjonalizm.

Lubimy rozmawiać, zawsze przeprowadzamy konsultacje i wywiad, ponieważ pragniemy oferować Tobie najbardziej trafne rozwiązania. Projekty wszystkich tworzonych przez nas mebli są konsultowane w celu jak najlepszego dostosowania do wymogów klienta.

III.Szczerość i terminowość.

W komunikacji cenimy szczerość i otwartość, nie dążymy do sfinalizowania umowy za wszelką cenę - to Ty musisz być zadowolony. Szanujemy Twój czas i szybko udzielamy odpowiedzi na pytania, również te techniczne związane z instalacjami.

Wybierając Nasze meble odkryjesz polskie rzemiosło i europejski design na tak oczekiwanym wysokim poziomie.

Uczestniczy w programie nieprzerwanie od 25-05-2015r. Firma uzyskała pozytywną ocenę weryfikacyjną wystawioną przez grupę EGC.

 

W dniu 14-02-2017 roku został wykonany ponowy audyt przez grupę EGC Europejską Grupę Certyfikującą oraz ICC&Software L.L.C., który zakończył się oceną POZYTYWNĄ.

Adres

  • Ulica: Józefa Pieprzyka 9
  • Kod: 62-020
  • Miasto: Swarzędz

Kontakt