Loading color scheme

Your House Nieruchomości Daniel Cieślak

biuro nieruchomości

0.0/5 ocena (0 głosów)

Your House Twoje biuro nieruchomości . Już od 5 lat świadczymy Państwu profesjonalne usługi  na szeroko rozumianym Rynku Nieruchomości.  Służymy Państwu  naszą bogatą wiedzą oraz ogromnym doświadczeniem zdobywanym na co dzień jako Państwa doradcy. Jesteśmy  brokerami Nieruchomości. Jako Biuro koncentrujemy się na świadczeniu Usług Pośrednictwa w Obrocie jak i Zarządzaniu Nieruchomościami. Czyli  wszystko to co dotyczy kupna, sprzedaży, wynajmu czy zaopiekowania się Państwa Nieruchomościami. Nasze Usługi zawsze wykonujemy z największą starannością i z zachowaniem najlepiej pojętych Państwa interesów… Wiemy, że każdy Klient i każda  Nieruchomość jest inna i wymaga od nas innego, indywidualnego podejścia…

Wachlarz  świadczonych usług przez nasze biuro Your House jest szeroki. Współpracujemy z rzeczoznawcami, bankami, doradcami finansowymi, jak też z architektami i wybitnymi projektantami wnętrz. Wszystko po to by ułatwić Państwu te często trudne życiowe decyzje i  zaoszczędzić Państwa cenny czas. Za naszym pośrednictwem można sprawnie kupić, sprzedać czy wynająć nieruchomość ale także wykończyć pod klucz, przygotować nieruchomość do sprzedaży czy wynajmu …. Wszystko pod jednym dachem  w zależności od swoich aktualnych potrzeb i okoliczności.

Your House Nieruchomości to profesjonalna, kompleksowa usługa doradztwa na każdym etapie planowania i dokonywania transakcji często aż do momentu zamieszkania w swoim słodkim domu …

W Your House  zajmujemy się wyszukiwaniem najkorzystniejszych ofert tylko dla  naszych klientów !!!  Oferujemy  szeroki wybór inwestycji na rynku pierwotnym, wtórnym jak i komercyjnym.

Stały kontakt z Państwem zapewnia nie tylko sprawność przebiegu procesu kupna czy sprzedaży ale też obopólne zadowolenie.

Your House to także kompleksowa opieka nad nieruchomością w kraju i zagranicą. Dozór, obsługa, prace konserwatorskie, porządkowe i inne, reprezentacja właściciela.

 

Profesjonalizm i uczciwość to nasza dewiza gdzie długoterminowe myślenie ma pierwszeństwo przed krótkodystansowym dążeniem do zysków.

Uczestniczy w programie nieprzerwanie od 24-02-2016r. Firma uzyskała pozytywną ocenę weryfikacyjną wystawioną przez grupę EGC.

W dniu 18-01-2017 roku został wykonany ponowy audyt przez grupę EGC Europejską Grupę Certyfikującą oraz ICC&Software L.L.C., który zakończył się oceną POZYTYWNĄ.

Adres

  • Ulica: Nadodrzańska 11
  • Kod: 50-458
  • Miasto: Wrocław

Kontakt