Loading color scheme

BARELLYBAGS Bareła Łukasz

galanteria skórzana

0.0/5 ocena (0 głosów)

Najpiękniejsze jest to co naturalne, co żyje własnym życiem, oddycha. Co w połączeniu kilkoma prostymi elementami będzie dawało pożądany efekt - będzie nieodłącznym elementem naszego życia. Twoja ulubiona torba ma być nie tylko praktyczna i poręczna, ale Cię reprezentować i odzwierciedlać Twoją duszę.

Kierując się tą filozofią stworzyliśmy Firmę BarellyBags. Spod naszych igieł wychodzą produkty najwyższej jakości, tętniące życiem. Należą do nich eleganckie teczki skórzane, torby skórzane młodzieżowe, torebki damskie, aktówki i wiele innych produktów. Są tworzone z naturalnych wysokogatunkowych skór, każdy element jest odręcznie krojony, a to wszystko w połączeniu z prostymi dodatkami kaletniczymi daje efekt piękna i elegancji. Każdy produkt, który widzicie Państwo na zdjęciach został przez nas wykonany z ogromną precyzją i sercem. Podobnie jak każda zamówiona przez Państwa teczka skórzana jest traktowana jako indywidualne zamówienie i szyta od podstaw. O wysokiej jakości i trwałości naszych produktów świadczą setki zadowolonych klientów, powracających by uszczęśliwić i obdarować także swoich przyjaciół czymś szczególnym z naszej kolekcji toreb skórzanych i torebek skórzanych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

Uczyń naszą galanterię skórzaną nieodłączną częścią swojego życia.

Producent Ekskluzywnej Galanterii Skórzanej,
BarellyBags

Uczestniczy w programie nieprzerwanie od 12-05-2015r. Firma uzyskała pozytywną ocenę weryfikacyjną wystawioną przez grupę EGC.

W dniu 02-06-2016 roku został wykonany ponowy audyt przez grupę EGC Europejską Grupę Certyfikującą oraz ICC&Software L.L.C., który zakończył się oceną POZYTYWNĄ.

Adres

  • Ulica: Kasztanowa 23
  • Kod: 42-233
  • Miasto: Mykanów

Kontakt