Loading color scheme

TRANS-NAT Natalia Hebel

transport i spedycja

3.0/5 ocena (2 głosów)

TRANS-NAT Natalia Hebel jest dynamicznie rozwijającą się firmą. Zatrudnia profesjonalną kadrę doświadczonych pracowników, działających w branży transportowo-spedycyjno-logistycznej od wielu lat. Dzięki licznym inwestycjom, dysponujemy nowoczesnymi narzędziami informatycznymi, pozwalającymi w pełni kontrolować cały przebieg świadczonych przez nas usług.

Dbamy o to, aby klienci byli traktowani z najwyższą starannością. Jasno przedstawiamy możliwości i perspektywy, zapewniając bezpieczeństwo informacji uzyskanych podczas współpracy. Każdy klient naszej firmy otrzymuje propozycję współpracy dostosowaną do swoich potrzeb oraz wymagań.

Firma TRANS-NAT Natalia Hebel świadczy usługi w oparciu o  nowoczesny tabor oraz sprawdzonych podwykonawców. Dzięki temu nasza dewiza - czyli najwyższa jakość usług - nie jest tylko pustym sloganem, co sprawia, iż jesteśmy wiarygodnym partnerem w branży.

 

Naszymi atutami są:

  • Wyręczanie klienta w zakresie organizacji transportu i logistyki
  • Terminowość odbiorów i dostaw towarów
  • Elastyczność w stosunku do potrzeb klienta

Uczestniczy w programie nieprzerwanie od 17-12-2015r. Firma uzyskała pozytywną ocenę weryfikacyjną wystawioną przez grupę EGC.

W dniu 30-11-2016 roku został wykonany ponowy audyt przez grupę EGC Europejską Grupę Certyfikującą oraz ICC&Software L.L.C., który zakończył się oceną POZYTYWNĄ.

 

W dniu 12-10-2017 roku został wykonany ponowy audyt przez grupę EGC Europejską Grupę Certyfikującą oraz ICC&Software L.L.C., który zakończył się oceną POZYTYWNĄ.

 

W dniu 10-11-2017 roku został wykonany ponowy audyt przez grupę EGC Europejską Grupę Certyfikującą oraz ICC&Software L.L.C., który zakończył się oceną POZYTYWNĄ.

 

W dniu 13-12-2017 roku został wykonany ponowy audyt przez grupę EGC Europejską Grupę Certyfikującą oraz ICC&Software L.L.C., który zakończył się oceną POZYTYWNĄ.

Adres

  • Ulica: Świętojańska 100/9
  • Kod: 81-388
  • Miasto: Gdynia

Kontakt